"Nie miecz, nie tarcza bronią języka, lecz arcydzieła"

Już po raz czternasty odbył się Konkurs Recytatorski Twórczości Cypriana Kamila Norwida zorganizowany przez dyrekcję i nauczycieli I Liceum Ogólnokształcącego im. C. K. Norwida w Wyszkowie. Uczniowie gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych próbowali „odpowiednie dać rzeczy słowo”, deklamując wybrane przez siebie utwory dziewiętnastowiecznego poety. Wszyscy pokazali wysoki poziom wykonania. Nasze gimnazjum reprezentowała Aleksandra Solmińska z klasy I a, którą przygotowała Agnieszka Michalik .

Jesteśmy dumni, bowiem Ola zdobyła wyróżnienie recytacją wiersza p.t.: „Marionetki”. Należy nadmienić, że uczennica miała utrudnione zadanie, ponieważ oprócz niej sześć innych uczestników wybrało ten utwór.

Dlatego też należą się jej szczególne GRATULACJE!!!