MIKOŁAJKI 2012

6 grudnia 2012 r. do naszej wspaniałej Szkoły Podstawowej przyszedł bardzo oczekiwany GOŚĆ- MIKOŁAJ!

Nie były to zwykłe odwiedziny… o nie... Mikołaj przybył na zaproszenie młodych Artystów z klasy III a, którzy pod przewodnictwem swojej wychowawczyni p. Katarzyny Czechowskiej zorganizowali niezwykłe widowisko integracyjne pt. MIKOŁAJKOWA ETIUDA WSZECHCZASÓW.

Dekoracje przygotowali plastycy z klasy IIa pod kierunkiem p. Elżbiety Delak. Wszyscy Ci młodzi kreatywni ludzie pracują i tworzą swe dzieła biorąc udział w programie BAWIMY SIĘ I UCZYMY POSZERZAJĄC HORYZONTY, uczestniczą w zajęciach rozwijających - artystycznych.

Etiuda okazała się ogromnym sukcesem scenicznym. Zaproszeni  goście:  Burmistrz pan Adam Warpas, Naczelnik Wydziału Edukacji p. Anna Gołębiewska, p. Anna Sasiak oraz p. Dyrektor Alina Oleksiak nie ukrywali wzruszenia i zachwytu, a rodzice - dumy...

Tak, tak… klasa III a po raz kolejny zaimponowała swą kreatywnością. W klasie drugiej uczniowie prezentowali się często. Wystawili między innymi Etiudy - Jesienną i Wiosenną, małe formy artystyczne na Miejskim Pikniku Rodzinnym . Ciekawe czym jeszcze w przyszłości  zaskoczy nas ta młodzież … teraz już pozostała im jedynie Etiuda Kosmiczna? Sic!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z imprezy: