ANDRZEJKI W SKUSZEWIE

Gry, zabawy i wróżby były treścią wieczoru andrzejkowego, który odbył się 27 listopada w naszej szkole.

W rolę "wróżki" wcieliła się pani Renata Góralewska, która nie tylko przepowiadała dzieciom przyszłość, ale przeprowadziła także mnóstwo wspaniałych zabaw i konkursów. Licznie przybyli, obecni oraz byli uczniowie naszej szkoły, wprost nie mogli się doczekać, aby dowiedzieć się, co ich czeka i kim będą w przyszłości. Bardzo chętnie sprawdzali też swoje siły w wesołym współzawodnictwie (przygotowując mumię na czas, dmuchając balony czy karmiąc kolegę jogurtem). Ostatnm punktem zabawy była dyskoteka, na której pani Góralewska z "wróżki" przemieniła się w świetnego didżeja. Oczywiście, jak zawsze, rodzice przygotowali dla wszystkich słodki poczęstunek. Wszyscy bawili się tak dobrze, że zabawa została przedłużona.