DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ ”RYBIENKO LEŚNE”

W piątek 12 października 2012 r. cała społeczność szkolna oraz przedstawiciele rodziców zgromadzili się w hali sportowej by uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

Pani dyrektor Alina Oleksiak podziękowała za pracę wszystkim pracownikom szkoły, a niektórych wyróżniła w szczególny sposób przyznając Nagrody Dyrektora. Pani dyrektor Alina Oleksiak otrzymała Nagrodę Burmistrza a tytuł "Wychowawcy  Roku 2011/2012"otrzymały panie: Katarzyna Czechowska i Marzena Romanowicz.

Przewodniczący Rady Rodziców złożył na ręce Pani dyrektor przepiękne kwiaty wraz z  gorącymi podziękowaniami oraz  życzeniami dla pracowników oświaty.

Po części oficjalnej do życzeń dołączyli się uczniowie przygotowując krótki program artystyczny.

,,Dla naszej Pani, dla naszego Pana”- tak brzmiało hasło przewodnie uroczystego apelu z okazji DEN przygotowanego przez klasy Va i IIa wraz z wychowawczyniami E. Podolak i E. Delak.

Uczniowie z ,,przymrużeniem oka” przedstawili kilka scenek nawiązujących do rzeczywistości szkolnej. Skecze i żarty o tematyce zaczerpniętej z codziennego życia uczniów rozbawiły zebranych do łez. Doskonale bawiła się zarówno publiczność, jak i sami ,,aktorzy”.

Po piosence finałowej i muzycznej niespodziance przygotowanej przez uczniów klasy III a wraz z wychowawczynią K. Czechowską  długo nie milkły oklaski.