Zakończenie roku szkolnego 2011/2012

„Opuścić pokład czas” pod takim hasłem zakończyliśmy rok szkolny 2011/2012. Pani Dyrektor pożegnała uczniów, nauczycieli, pracowników szkoły i rodziców, a przede wszystkim absolwentów Zespołu Szkół „Rybienko Leśne” w Wyszkowie.

Podczas ceremonii zostały wręczone nagrody i wyróżnienia dla uczniów, którzy osiągnęli wysokie wyniki w nauce, sporcie i konkursach przedmiotowych. Jak co roku wręczono statuetki „Prymus szkoły”: w szkole podstawowej otrzymała Aleksandra Góralewska, natomiast w gimnazjum Kornelia Kamińska. Następnie dokonano przekazania Sztandaru Szkoły i zaprzysiężenie nowego pocztu.

Ceremonię zakończyła część artystyczna przygotowana przez uczniów Zespołu Szkół „Rybienko Leśne” pod kierunkiem pań: J. Wójcik, D. Dominowskiej-Michalik, M. Romanowicz, B. Filipiak, A. Palesy, D. Mróz i K. Urbanowskiej.

Po uroczystości uczniowie udali się do klas na spotkanie z wychowawcami.

DO ZOBACZENIA WE WRZEŚNIU!!!