Rozstrzygnięcie konkursu na „Najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową”

Konkurs na „Najciekawszą ozdobę bożonarodzeniową” adresowany był do dzieci z klas 0-III szkoły podstawowej. Celem konkursu było kultywowanie tradycji Świąt Bożego Narodzenia. Dzieci wraz z rodzicami do konkursu mogły zgłosić pracę wykonaną dowolną techniką w formie przestrzennej. Łącznie wpłynęło 63 ozdoby bożonarodzeniowe. Pomysłów na wykonanie prac nie brakowało. Mogliśmy je podziwiać w holu głównym szkoły. Komisja konkursowa nie miała łatwego zadania, ponieważ każda praca była wyjątkowa. Przy ocenie pod uwagę były brane przede wszystkim walory artystyczne, kreatywność i estetyka wykonania.

Wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy za udział w konkursie, a autorzy wyróżnionych prac nagrody rzeczowe. Do  zwycięzców należą:

I miejsce:  Wiktoria Depta, Bartosz Kulesza, Bronek Purzycki, Kacper Obidziński, Oliwier Godlewski, Amelia Palesa, Antoś Żurawiński, Piotr Szczepański

II miejsce:  Tobiasz Wasilewski, Fi[ip Kulesza, Karolina Woźnica, Maksymilian Panas, Bartosz Derlatka, Patrycja Staniszewska, Bartosz Pobudkiewicz, Michalina Gajda, Jakub Derlatka, Marcel Owczarek, Gabriela Pobudkiewicz, Marika Racka, Julia Stadnik, Julia Walczak.

III miejsce: Błażej Nieborek, Adam Sitek, Dawid Kostrzewa, Sebastian Haczewski.

Wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok.

Agnieszka Deluga, Elżbieta Delak, Beata Paruszewska