Ekologiczni Wyszkowianie

Dzień 8 grudnia br. zapisze się w kronice szkolnej jako słoneczny, jasny wtorek, choć aura dziś była bardzo mglista i niewyraźna…

Nasi wspaniali uczniowie – czwartoklasiści zostali laureatami wielu nagród:

• Olga Jankowska, zdobyła III podium w konkursie wiedzy!
  • Daria Oliasz, wyśpiewała II miejsce w  Konkursie na oryginalną piosenkę ekologiczną!
  • Patryk Parzuchowski, Dawid Markowski i Karol Deptuła otrzymali tablety jako nagrodę specjalną za film pt. „Niska emisja”.

Jesteśmy niezwykle szczęśliwi, że w naszym uczniowskim Zespole Szkół „Rybienko Leśne” jest taka duża świadomość ekologiczna. Wyniki Konkursu są wybitnie zadowalające, bo oprócz wymienionych finalistów ich koleżanki i koledzy, również zapisali się w tym konkursie złotymi zgłoskami.  Wyróżnienia w konkursie otrzymali: Aniela Reluga i Maksymilian Kaczmarski oraz w konkursie piosenki ekologicznej Zuzanna Dąbrowska i Julia Wiśniewska.

Czwartoklasiści, składamy Wam serdeczne gratulacje i jesteśmy z Was dumni – Dyrektor Szkoły – Alina Oleksiak oraz nauczyciele opiekunowie – Dorota Mróz, Dorota Dąbkowska, Katarzyna Urbanowska i Katarzyna Czechowska Uśmiech