Konkurs fotograficzny został rozstrzygnięty!

z ostatniej chwili   z ostatniej chwili   z ostatniej chwili   z ostatniej chwili

Dyrektor Szkoły Pani Alina Oleksiak oraz Jury w składzie: Katarzyna Urbanowska, Dominika Dominowska-Michalik, Dorota Mróz i Katarzyna Czechowska oceniły zdjęcia, które wpłynęły na Konkurs. Bardzo wysoki poziom zdjęć zachwycił oceniających. Do konkursu, który był ogłoszony w połowie września i trwał do 20 października  zgłosiło się pięcioro uczniów: Julia Owsiejko, Jarek Frąckiewicz, Julia Stadnik, Zosia Gawur oraz Natalia Wyszyńska. Każdy z nich mógł według regulaminu zgłosić maksymalnie trzy prace wywołane na papierze fotograficznym w formacie A4.

Wyróżnione obrazy to dzieła: Zosi Gawur i jej nieoczywista chwila nad morzem „Wydmy” oraz ex aequo Julii Stadnik fotos ze sceny pt. „Debiuty”

Oglądając fotografie, które pokazują bardzo realistycznie a czasami emocjonalnie lato wzrusza nas niezwykła pomysłowość tematyczna i drobiazgowość w detalach. Bogactwo autentycznych widoków, które nieznane są dla oka obserwującego na co dzień zwykłą rzeczywistość świata świadczą o dużym zaangażowaniu uczestników. W świetle powyższych faktów zapraszamy wszystkich do Galerii na reminiscencje tych cudownych chwil

Następny konkurs fotograficzny już wkrótce, mamy nadzieję, że będzie obdarzony większym zainteresowaniem i weźmie w nim udział nie pięcioro ale pięćdziesięcioro uczestników  Frajda z fotografowania do tego nagrody rzeczowe i prestiż w Zespole Szkół są warte uczniowskiej uwagi, prawda?

Organizatorki: Katarzyna Czechowska i Katarzyna Urbanowska