Święto 3 Maja

„W górę serca, wstały świty, w Polsce cudny maj!”. Tym hasłem, dnia 27.04.2012 r. uczciliśmy w naszej szkole 221 rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Z tej okazji uczniowie gimnazjum przygotowali krótkie przedstawienie słowno-muzyczne. Wiersze, piosenki, krótka historia tego wydarzenia, a wszystko przy dźwiękach marszowych werbla i saksofonu w wykonaniu naszych uzdolnionych gimnazjalistek.

Apel przygotowali: Katarzyna Kwiatkowska, Bartek Żurawiński, Karolina Biernacka, Izabela Chryc, Aleksandra Suchta, Ewelina Kozłowska, Aleksandra Jachimowicz, Klaudia Wyszyńska, Klaudia Januszewska, Klaudia Grochowska, Patrycja Pomaska, Sylwia Rzepecka, Marta Kukwa, Lena Juszkiewicz, Paulina Sasin, Katarzyna Ostapowicz, Weronika Bala, pod kierunkiem Katarzyny Święch, Iriny Wrzosek, Doroty Mróz i Katarzyny Urbanowskiej.