Światowy Dzień Ziemi

Dnia 22 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Ziemi. Ten dzień przypomina nam, że Ziemia, na której mieszkamy, potrzebuje ochrony i opieki.

Z tej okazji dnia 23 kwietnia odbyła się w naszej szkole akademia. Udział w przedstawieniu brali uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum, którzy przypomnieli wszystkim, że o naszą planetę trzeba dbać codziennie, a nie tylko od święta. Apel uatrakcyjniły śpiewem i grą na instrumentach gimnazjalistki ze szkolnego zespołu muzycznego, w składzie: Natalia Ogrodnik, Kornelia Kamińska, Aleksandra Suchta i Joanna Dąbrowska.

Wystąpili również: Ewelina Kozłowska, Agata Rosłoniec, Katarzyna Kamińska, Damian Patkowski, Konrad Sakowicz, Oliwia Pyźlak, Adrian Pet – uczniowie gimnazjum. Apel uświetnili także uczniowie szkoły podstawowej z klas Ia, IIa, IIIa (Monika i Magda Koczara).

Akademię przygotowały: Urszula Pobudkiewicz (scenariusz i reżyseria), Dorota Mróz i Katarzyna Urbanowska (oprawa muzyczna), Joanna Wójcik i Dominika Dominowska-Michalik (scenografia).