Dyskoteka Walentynkowa

Piątkowy wieczór bardzo ożywił mury naszej szkoły. O godzinie 12:30 rozpoczęła się dyskoteka walentynkowa dla najmłodszych - uczniów klas 0-III, następnie bawili się uczniowie klas IV-VI,  po czym o godzinie 17:30 na parkiet wkroczyli gimnazjaliści.

Atmosfera była gorąca, tym bardziej, że muzykę zapewniał DJ Razor Butcher. Pod tym tajemniczym pseudonimem artystycznym kryję się nauczyciel wychowania fizycznego - Karol Wołynko. Serwował wyselekcjonowane hity list przebojów, piosenki na życzenie, dedykacje. Największą popularnością cieszył się utwór „Rock me out” formacji BBX. Wszyscy bawili się świetnie. Tego wieczoru podział na klasy przestał istnieć. Urok nadawały migoczące walentynkowe serca rozwieszone w Sali, a także roześmiane twarze uczniów i nauczycieli.

Dyskoteka zakończyła się o godzinie 20 mroźnego wieczoru,  ale nikt z wracających do domu uczniów nie odczuwał niskiej temperatury.