Zebranie z Rodzicami

Był to wyjątkowy dzień w naszej szkole. Późnym popołudniem dyrektor szkoły Alina Oleksiak powitała drogich rodziców i zaproszonych gości: burmistrza Wyszkowa Grzegorza Nowosielskiego, zastępców burmistrza Adama Mroza i Adama Warpasa, naczelnika wydziału edukacji i spraw społecznych  p. Annę Gołębiewską oraz prasę lokalną. Przybyli również i ci, którzy stanowią wizytówkę naszego miasta Wyszkowa  klub sportowy CAMPER i Rewia dziecięca „Sylaba”.

Jak to już jest w tradycji naszej szkoły, podczas spotkania podsumowującego półroczną pracę uczniów zaproszeni goście na początek mieli okazję obejrzeć przedstawienie bożonarodzeniowe pt. „Pozwól mi lepszym być…”. Zostało ono przygotowane  przez panią A. Palesa przy współpracy pań D. Mróz, K. Urbanowskiej, J. Wójcik i D. Dominowskiej-Michalik.

Po Jasełkach wszyscy udali się na dużą salę gimnastyczną, by móc uczestniczyć w uroczystym otwarciu wyremontowanej sali gimnastycznej.  Pani dyrektor skierowała słowa podziękowania w kierunku burmistrza G. Nowosielskiego i pani naczelnik  A. Gołębiewskiej.

Dopełnieniem tego wyjątkowego dnia był pokaz treningu małych zawodników Campera oraz prezentacja umiejętności dorosłych zawodników klubu.

Na zakończenie rodzice z wychowawcami skierowali się do klas, a pozostali goście udali się na poczęstunek.

Był to wieczór pełen wrażeń...