DZIEŃ ZIEMI W SZKOLE W SKUSZEWIE

22 kwietnia, w Dzień Ziemi, uczniowie Szkoły Filialnej w Skuszewie obejrzeli pouczający apel w wykonaniu uczniów klasy III - wychowanków pani Moniki Dryja.

Trzecioklasiści pokazali młodszym kolegom jak należy segregować śmieci i wskazali znaczenie dbania o naszą planetę Ziemię. Ponadto śpiewali i recytowali wiersze o tematyce ekologicznej.
Na ich występ patrzyła wykonana przez panią Monikę kula ziemska. Z jej oczu można było wyczytać radość, że te dzieci nie będą zaśmiecać ziemskiego globu, a gdy tylko nadarzy się okazja, będą go upiększać roślinami i kwiatami.
Później uczniowie klasy III zrobili sobie zdjęcie pod wierzbą, która posadzona została 22 kwietnia 2007 roku przez panią Renatę Góralewską i jej klasę.