BAL KARNAWAŁOWY W SKUSZEWIE

12 lutego 2013r. uczniowie naszej szkoły, wraz ze swoim starszym i młodszym rodzeństwem, pożegnali karnawał.

W godzinach popołudniowych odbył się bal przebierańców, na którym pojawiły się wróżki, czarownice, piraci, policjanci, wampiry i wiele innych osobistości, np. anioł i diabeł. Najwięcej jednak przybyło księżniczek w przepięknych balowych sukniach. I jedna szczególna księżniczka – Kasia, która zadbała o oprawę muzyczną. Każde dziecko chciało z nią zatańczyć.
Jednym z ważnych punktów spotkania była prezentacja strojów. Każdy z uczestników przedstawiał się zgromadzonym na specjalnie przygotowanej scenie. Na ten moment, rodzice wcielili się w rolę prawdziwych fotoreporterów. Błysk fleszy sprawił, że prezentujące się dzieci, czuły się jak prawdziwe gwiazdy.
Zmęczone tańcem dzieci mogły zaspokoić pragnienie w przygotowanym przez rodziców bufecie.