DZIECI ZE SKUSZEWA NA WYSTĘPACH SENIORÓW W "HUTNIKU"

Dnia 9 czerwca dzieci ze Szkoły Filialnej w Skuszewie zostały zaproszone przez seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Wyszkowie do Domu Kultury „Hutnik” na program artystyczny przygotowany przez nich z okazji Dnia Dziecka. Na miejscu uczniowie zostali powitani przez klauna i wróżkę (która była jakoś bardzo podobna do mamy jednej z naszych uczennic) wyszkowską krówką. Następnie dzieci obejrzały występy seniorów, którzy w ciekawy i zabawny sposób zinterpretowali znane dzieciom wiersze J. Tuwima i zaprezentowali się w przedstawieniu o Czerwonym Kapturku. Nie zabrakło też piosenek śpiewanych przez Zespół Śpiewaczy „Nadbużanie”.

Występy naszym uczniom bardzo się podobały. Każdego artystę dzieci nagradzały gromkimi brawami. Na zakończenie dzieciaki czekała niespodzianka – lizaki. Pani kierownik Krystyna Augustynik podziękowała serdecznie seniorom za zaproszenie i na ręce pani kierownik DDP – pani Doroty Wojtkowskiej – złożyła skromny upominek.