Zawody naszych rodziców

Dnia 29 marca 2019 roku uczniowie klasy VI b gościli w szkole pana Łukasza Wojciechowskiego, tatę naszego kolegi Krzysztofa. Pan Łukasz jest wybitnym specjalistą w dziedzinie informatyki pracującym w firmie Samsung. Zaprezentował uczniom tajniki swojej pracy oraz opowiedział wiele ciekawostek ze swych częstych podróży służbowych do Korei Południowej, gdzie znajduje się siedziba jego firmy. Młodzież otrzymała prezenty, m. in. chipsy z wodorostów o smaku narodowej potrawy kimczi.

Celem spotkania była orientacja zawodowa uczniów, którzy m. in. poznali czynniki wpływające na wybory zawodowe oraz znaczenie pracy w życiu każdego człowieka.

Dziękujemy bardzo panu Łukaszowi Wojciechowskiemu za wspaniałą lekcję zawodoznawstwa i życzymy dalszych sukcesów zawodowych!

wych. Dorota Dąbkowska