„NIE BLOKUJ SERCA, RUSZ Z POMOCĄ ZWIERZĘTOM”

Z wielką radością chcielibyśmy poinformować, że sukcesem zakończyła się prowadzona na terenie naszej szkoły akcja „Nie blokuj serca, rusz z pomocą zwierzętom”. Od 26 listopada do 14 grudnia 2018 r. uczniowie klasy VI a zbierali przynoszone przez Was koce, puszki, saszetki, granulki i inne smaczne kąski dla podopiecznych Wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Do zainicjowanego przez nas wolontariatu chętnie włączyły się wszystkie klasy z wychowawcami. Dnia 17 grudnia przekazaliśmy „zbiory” pani Ewie Strzeszewskiej – prezes Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie.

Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy za przyłączenie się do naszej szkolnej akcji. Dzięki Wam, zwierzaki będą miały pełne brzuszki i ciepło w zimowe noce!

Tak jak powiedział św. Franciszek z Asyżu:

„Ten kto niczego nie odda, niczego też nie otrzyma

Aneta Palesa  -  wychowawca