Powitanie Wyszkowskiego Pierwszaka

Każdego roku w naszej gminie organizowane jest „Powitanie wyszkowskiego Pierwszaka”. Uroczyste spotkanie z włodarzami naszego miasta, zapoznanie z insygniami sprawowanej władzy samorządowej oraz wręczenie legitymacji, odbyło się 15 listopada 2018 r., o godz. 17:00 w Hali Wyszkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Ciepło i miło powitała naszych uczniów pani burmistrz Aneta Kowalewska. Zasugerowała, że to początek uczniowskiej, ale i obywatelskiej drogi Pierwszaków. Przewodnicząca Rady Gminy pani Elżbieta Piórkowska przedstawiła przybyłym Radnych naszej Gminy. W części artystycznej wysłuchaliśmy kilku znanych żołnierskich pieśni z różnych okresów historycznych w wykonaniu duetu śpiewaków. Niektóre piosenki intonowały wszystkie dzieci, nauczyciele i rodzice. Miłym akcentem okazał się upominek w postaci małego pluszowego misia.

Wychowawczyni: Beata Paruszewska