I Piknik Rodzinny Rybienko Leśne 2018

30 maja 2018r. w naszej szkole odbył się „I PIKNIK RODZINNY” przygotowany przez nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, uczniów klas 0-III i oczywiście rodziców. Celem imprezy było zintegrowanie rodziców, dzieci i nauczycieli środowiska Rybienka Leśnego poprzez aktywnego uczestnictwo w wesołej zabawie. Uroczystość otworzyła Pani v-ce dyrektor Iwona Osowiecka jednocześnie dziękując wszystkim sponsorom i przybyłym gościom.

Na początku uczniowie naszej szkoły pokazali jak pięknie potrafią śpiewać, tańczyć i recytować. Podczas festynu, na którym wszyscy wesoło się bawili, można było wziąć udział w tańcach – aerobiku i zabawach sportowych. Powodzeniem cieszyło się stoisko z Loterią fantową, stoisko z malowaniem twarzy oraz kącik fryzjerski, gdzie wplatano kolorowe warkoczyki. Uczniowie mieli również okazję poszaleć na wielkiej, pompowanej zjeżdżalni. Dla ochłody w tym pięknym, słonecznym i upalnym dniu dzieci częstowano pysznymi lodami zakupionymi przez Radę Rodziców. Na zakończenie wszyscy mogliśmy raczyć się grillowaną kiełbaską, wspaniałymi ciastami i napojami.

Festyn zakończył się sukcesem organizacyjnym dzięki pomocy sponsorów, ludzi dobrego serducha i ich firmom, którym przesyłamy mnóstwo dziecięcych Uśmiech… INTEREUROPOL, OSKROBA, ROBSON, SPOŁEM, TOPAZ, MLEKS, MARCOL, WYSZYŃSKI TRANS i Tym, którzy wystąpili incognito - Wielkie dzięki!!!!! Dziękujemy również wszystkim tym, którzy poprzez udział w pikniku przyczynili się do integracji naszej społeczności.

Organizatorzy: Nauczycielki Edukacji Wczesnoszkolnej z Rodzicami