"Ja potrafię piec"

W dniu 20 II 2018r. w naszej szkole odbyła się kolejny już raz Szkolna Akcja Charytatywna na rzecz Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo”. Tym razem w to przedsięwzięcie włączyły się dzieci z najmłodszych klas: 0, Ia, Ib i ich wspaniałe Mamy. Pyszności przygotowały wraz z mamami dzieci: M. Gut, E. Haczewska, K. Wyszyński, A. Brejnak, G. Pankowska i E. Parzuchowski. Nasze najwspanialsze Mamy: Marta Brejnak, Anna Molska i Beata Parzuchowska z wielkim zaangażowaniem w strojach cukierników sprzedawały wypieki. Pyszności rozeszły się jak zwykle bardzo szybko, a dzieci mogły cieszyć się słodkim ciastkiem za symboliczną złotówkę.

Serdeczne podziękowania składamy wszystkim dzieciom i rodzicom, którzy wspierają naszą akcję.

R. Furtacz, E. Delak , E. Podolak - wychowawczynie