Szkolna Akcja Charytatywna „Coś słodkiego dla bliźniego”

Trwająca miesiąc Szklona Akcja Charytatywna „Coś słodkiego dla bliźniego” zainicjowana przez Anetę Palesa zakończyła się wielkim sukcesem. Klasy z wychowawcami, które włączyły się w to przedsięwzięcie przekazały część mikołajkowej kwoty na rzecz potrzebujących. Wolontariusze Samorządu Uczniowskiego przy współpracy Rady Rodziców w osobie pani Ewy Panas za zgromadzone środki zakupili słodycze. To pozwoliło na przygotowanie 20 świątecznych paczek, które zostały przekazane rodzinom ze środowiska lokalnego.

Szczególne podziękowania należą się klasom: VIIa – wych. W. Obidzińska, IIIa gim. – wych. A. Michalik, IVa – wych. M. Chibowska, IIIb gim – wych. I. Składanek, VIb – wych. R. Owczarek, Va – wych. A. Malińska-Gajda, IIc gim – wych. U. Pobudkiewicz, Vb – wych. D. Dąbkowska.

„Człowiek ujawnia swoją osobowość
w sposobie traktowania bliźnich”
kard. Stefan Wyszyński