Wielka radość pomagania!

Z radością chcielibyśmy poinformować, że ogromnym sukcesem zakończyła się prowadzona na terenie naszej szkoły akcja „Pomóżmy zwierzakom przetrwać zimę!”

Od 29 listopada do 14 grudnia 2017 r. uczniowie klasy III a gimnazjum zbierali przynoszone przez Was puszki, saszetki, granulki i inne smaczne kąski dla podopiecznych Wyszkowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Do zainicjowanego przez nas wolontariatu chętnie włączyły się wszystkie klasy z wychowawcami.

Dziś (14 grudnia) przekazaliśmy „zbiory” pani Magdalenie Królikowskiej – członkini Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami w Wyszkowie. Były one ogromne...

W ciągu tych kilkunastu dni przynieśliście:

103,30 kg suchej karmy dla psów,

11,60 kg suchej karmy dla kotów,

11,77 kg mokrej karmy dla kotów (saszetki, paszteciki, puszki),

41,43 kg mokrej karmy dla psów (saszetki, paszteciki, kiełbaski, puszki).

Ponadto: smakołyki, zabawki, 2 smycze, 2 pary szelek, obrożę, 5 kołder, 6 poduszek, 9 kocy, 2 ręczniki, ubranko.

To dzięki Wam, Kochani, zwierzaki będą miały pełne brzuszki i ciepło w zimowe noce!

Wszystkim bardzo gorąco dziękujemy za przyłączenie się do naszej akcji. Szczególnie chcielibyśmy podziękować naszym najmłodszym uczniom – klasie 0 i ich wychowawczyni Renacie Furtacz, a także Pani Beacie Paruszewskiej i jej wychowankom z klasy III a szkoły podstawowej.

RATUJĄC JEDNEGO PSA NIE ZMIENISZ ŚWIATA, ALE CAŁY ŚWIAT ZMIENI SIĘ DLA TEGO JEDNEGO PSA!

Dziękujemy!!!

Agnieszka Michalik i uczniowie z klasy III a gim