Sukces w finale konkursu "Puszcza Biała i okolice - walory przyrodnicze i turystyczne"

We wtorek 12 grudnia 2017r. w Zespole Szkół nr 3 im. Jana Kochanowskiego w Wyszkowie odbył się finał konkursu „Puszcza Biała i okolice – walory przyrodnicze i turystyczne”. Brali w nim udział przedstawiciele naszej szkoły, czyli uczennice klasy VII, Julia Godlewska, Gabriela Rozenek i Karolina Wyszyńska wraz z opiekunem p. Urszulą Pobudkiewicz.

Odbyły się 3 etapy konkursu: przedstawienie przygotowanej prezentacji, test wiedzy i odpowiedzi na pytania komisji konkursowej.

Nasze uczennice wypadły świetnie, według jurorów uzyskały drugie miejsce. Nagrody za pierwsze miejsce zdobyła grupa z 1 LO im. C. K. Norwida w Wyszkowie.

Wszystkim nagrodzonym GRATULUJEMY!!!