Powitanie wiosny

Wiosna, wiosna, wiosna ach to ty… Wiosna to najpiękniejsza pora roku, dlatego Pierwszy Dzień Wiosny jest bardzo radosny i wyczekiwany przez wszystkie dzieci. Ten wyjątkowy dzień klasy młodsze powitały w przepięknych kolorowych strojach. Po korytarzach szkolnych spacerowały: wiosenne drzewa, kwiaty, bociany a królowały nad wszystkim Panie Wiosny.

Tego dnia do szkoły zawitało kino i uczniowie mogli obejrzeć film animowany „Vaiana – skarb oceanu”. Przygody bohaterki, która chcąc dokończyć dzieła swych przodków wyrusza w niebezpieczną misję po oceanie, by odnaleźć  legendarną wyspę zafascynowały wszystkie dzieci. W każdej klasie powstawały dzieła plastyczne w postaci wiosennych kwiatów, które ozdabiały sale lekcyjne. Choć na dworze siąpił deszcz w naszej szkole panowała wyjątkowa, radosna atmosfera, która udzieliła się wszystkim uczniom i pracownikom szkoły.