"Dziś do ogniska ziemniaki wrzucamy i do wesołej zabawy wszystkich zapraszamy."

Pod takim hasłem 27.09.2016 r. w „Ranczo Rzeczna” na Drogoszewie odbyło się „Święto Pieczonego Ziemniaka”, w którym udział wzięły dzieci z oddziału przedszkolnego. Główną atrakcją dla dzieci było wykonanie kukiełek pt. „Ziemniaczane ludziki”.

Wszystkie prace trafiły na wystawę i zdobiły kącik przedszkolny, ciesząc oczy dzieci i wszystkich, którzy codziennie odwiedzają naszą klasę. Jak na piknik, zorganizowany przez rodziców przystało, nikogo nie ominął poczęstunek. Można było zjeść pieczone ziemniaki, kiełbaskę i chlebek z ogniska. W oczekiwaniu na jedzenie dzieci próbowały własnych sił dosiadając koni, jazda na nich sprawiła im ogromną radość i dostarczyła wiele emocji. Ziemniaki upieczone w ognisku smakowały jak potrawy z najlepszej kuchni.

Spotkanie było bardzo udane i na pewno pozostanie w pamięci, a wspólnie spędzony czas  przyniósł wszystkim wiele radości i dostarczył pozytywnych wrażeń.