Pioruński Deptak Taneczny 2016

Deptak Taneczny pt. Twarzą w Twarz w tym roku odbywał się z Piorunami uderzającymi w tle!

W dniach 9-11 czerwca 2016 r. klasa IIIa SP miała zaszczyt uczestniczyć w niezwykłym projekcie tanecznym integrującym całe miasto zrealizowanym przez Jolantę Wiśniewską i Martynę Busławską. Wszystkie teksty dramatyczne zostały nagrane przez Pioruny w Studiu Nagrań Romana Grusa w Wyszkowie. Bruno Stachowicz zagrał rolę chłopca spajającego czasowe wszechświaty, a uczniowie klasy IIIa byli jedynymi aktorami na scenie. W imprezie tańczyło ponad 200 dzieci ze wszystkich szkół wyszkowskich  podstawówek i gimnazjów, więc Pioruński występ w tym przedsięwzięciu był naprawdę spektakularny! Dzieci przeżyły przygodę swojego życia  trzydniowy maraton występów. Rodzice stanęli na wysokości zadania  tygodniowe dowozy dzieci na próby i koncerty. A wszyscy przeżyli największą w życiu satysfakcję! Jesteśmy oszołomieni sukcesem i efektem ciężkiej pracy wszystkich  to jest nie do przecenienia! Warto się angażować, warto dawać z siebie wszystko, warto być aktywnym, warto wychodzić poza schematy!

Dziękuję! Dziękuję! Dziękuję!

Katarzyna Agata Czechowska

PS. Zapraszamy do Galerii i Szkolnej Filmoteki!