Zakończenie roku szkolnego 2015/2016

Dnia 24 czerwca 2016 r. o godzinie 9:00 zakończono edukację na wszystkich szczeblach

w naszym znakomitym Zespole Szkół. Uśmiech

Przed uroczystością odbyła się Msza Św. odprawiona przez księży: Eugeniusza Ledę, Zenobiusza Mosakowskiego oraz Jerzego Dębowskiego, w której uczestniczył fantastyczny, entuzjastycznie przyjęty przez wiernych, nasz młodzieżowy zespół muzyczny. Uroczystość szkolna rozpoczęła się polonezem, następnie Pani Dyrektor Alina Oleksiak wręczyła nagrody najlepszym uczniom. Odbyło się również przekazanie sztandaru nowej drużynie, do której należą: Konrad Michalik, Kacper Kowalewski, Karolina Wyszyńska, Julia Godlewska, Gabriela Rozenek i Maja Zglec. Młodszym kolegom ustąpili miejsca: Bartłomiej Gołębiewski, Ksawery Godlewski, Maja Janiszewska, Natalia Wyszyńska, Maja Racka i Dominika Wiśniewska. Po części oficjalnej odbyła się swobodna, pełna radości część artystyczna, w której prym wiedli uczniowie klas VI SP oraz III GIM. Potem wszyscy spotkali się ze swoimi wychowawcami w klasach, żeby otrzymać świadectwa i pożegnać się.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH na szczęśliwe i bezpieczne wakacje!

Bywajcie Uczniowie! Uśmiech

Bywajcie Nauczyciele! Uśmiech

Odpoczywajcie i chwytajcie dobrą energię, żeby z zapałem wrócić do pracy już 1 września (tj. czwartek) 2016 r. Uśmiech