Wyszków - Moje Miasto

11 maja 2012 r. w Miejsko-Gminnej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie zorganizowanego już po raz piąty konkursu „Wyszków – moje miasto”...

Na cieszący się z roku na rok coraz większą popularnością konkurs wpłynęło w tym roku aż 807 prac w sześciu kategoriach tematycznych. Wśród nagrodzonych znalazło się 3 uczniów z naszej szkoły.

I miejsce w konkursie literackim zajął Cyryl Rozenek (rok temu II miejsce) za opowiadanie o czasach drugiej wojny światowej, którego akcja rozgrywa się na terenach Wyszkowa. Zwycięską pracę podczas uroczystości odczytał jeden z zaproszonych gości, pan Piotr Adler. Słuchający nie kryli podziwu.

II miejsce w kategorii WYSZKÓW – MY TOWN zdobyła Natalia Morawska za wiersz „Wyszków – my town”.

Nagrodę specjalną za wykonanie albumu „Wyszków – my town” otrzymała Karolina Natkaniec z klasy II A (Gimnazjum).