Spotkanie z Teatrem

Dnia 25 kwietnia czterdziestoosobowa grupa uczniów z klas III-VI pojechała do Warszawy, żeby w Teatrze Roma obejrzeć spektakl pt. "Aladyn JR". Rok wcześniej w tym samym teatrze większość z nich podziwiała „Małego Księcia”. Tym razem przedstawienie odbyło się na deskach dużej sceny.

Zaczarowani przez Dżinna (Roberta Rozmusa) z zapartym tchem obserwowali grę aktorów, wykonanie piosenek, efekty specjalne, stroje i scenografię. Niezwykle podobały się też momenty interakcji, w których Dżinn zadawał pytania i otrzymywał entuzjastyczne odpowiedzi. Również żarty wypowiadane przez niego rozśmieszały widownię.

W przyszłym roku planujemy kolejne spotkanie z teatrem. Można będzie już mówić o naszej szkolnej tradycji.