DEPTAK TANECZNY to WYDARZENIE ARTYSTYCZNE!

Dzień 11 czerwca 2015r. to był bardzo dobry dzień! Pioruny z klasy IIa wyruszyły na bardzo długi spacer! Bez problemu przeszły trasę ze szkoły do Domu Kultury i z powrotem. A pretekstem do tego oryginalnego wyjścia był spektakl Deptak Taneczny – Czerwony Balonik, który wywołał u dzieci niezwykłe emocje i wzruszenie.

Podczas Deptaku Tanecznego uczniowie zachowywali się fantastycznie, szczerze przeżywali poszczególne sceny, entuzjastycznie oklaskiwali tancerzy, a apogeum radości nastąpiło gdy na scenie pojawiła się koleżanka z klasy – Ania Wyszyńska!
Gratulujemy twórcom, a szczególnie tancerzom małym i większym, ponieważ widowisko, które zobaczyliśmy pozostawiło nas wzruszonych i rozemocjonowanych! Oprócz Ani Wyszyńskiej z klasy IIa podstawówki, na scenie pojawiły się też  Karolina Kownacka i Magdalena Jaworowska z klasy IIa gimnazjum – to naprawdę nas zachwyciło – dziękujemy – byłyście fantastyczne, niezwykle przekonywujące i stanęłyście na wysokości zadania artystycznego!