DZIEŃ KOBIET W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 3

,,Miłość jest najpiękniejszym darem, jaki jeden człowiek może przekazać drugiemu człowiekowi

Słowami Jana Pawła II artyści najmłodszych klas Szkoły Podstawowej spuentowali  środowy wieczór 11 marca. Przedstawieniem pełnym radości, szacunku, miłości i dowcipu uświetnili Dzień Kobiet, na który zaprosili swoje mamy, babcie, starsze siostry i ciocie. Ogłosili ten dzień ŚWIĘTEM NAJUKOCHAŃSZYCH.

Uczniowie z wdziękiem przytoczyli słowa, które wielcy tego świata mówili o miłości, przypomnieli stare prawdy ludowe, przeprowadzili sondę i wywiad z fachowcami na temat, co zwykli mężczyźni sądzą o kobietach. Nie zabrakło również przebojowego pokazu mody szkolnej sugerującego jak winien wyglądać uczeń w różnych aspektach życia szkolnego, czyli w dni powszednie, na wycieczce, spacerze, dyskotece szkolnej. Profesjonalna mina, szyk, gracja, elegancja to cechy naszych modelek i modeli. Wieczór dodatkowo zaczarowano piosenkami i okraszono słodyczami.

Serdecznie D Z I Ę K U J E M Y wszystkim wspaniałym, tak  licznie przybyłym na uroczystość gościom. Jesteśmy wzruszeni ilością słów uznania oraz dowodów sympatii.

Uczniowie edukacji wczesnoszkolnej z wychowawczyniami:

B. Paruszewską, E. Delak, R. Furtacz, A. Deluga.

PS.  A tak między nami – Panowie, cóż Wy, mężczyźni byście bez nas kobiet zrobili?