WIZYTA SENIORÓW W SZKOLE W SKUSZEWIE

We wtorek, 3 marca, uczniowie i nauczyciele Szkoły Filialnej w Skuszewie gościli seniorów z Domu Dziennego Pobytu „Senior” w Wyszkowie z panią kierownik Dorotą Wojtkowską oraz seniorki wsi Skuszew z wychowawczynią Świetlicy Środowiskowej w Skuszewie panią Barbarą Kalisz. Uczniowie klas 0-III zaprezentowali przybyłym gościom swoje zdolności wokalne, recytatorskie, taneczne i aktorskie. Najmłodsze dzieci pokazały, że wspaniale recytują i potrafią zatańczyć krakowiaka, uczniowie klasy I recytowali, śpiewali i odegrali scenkę o babci, uczniowie klasy II pokazali swoje umiejętności w inscenizacji pt. Na drodze, a uczniowie klasy III złożyli przybyłym gościom życzenia w profesjonalnie przygotowanym Koncercie życzeńPiosenki tak spodobały się niektórym gościom, że wtórowali dzieciom śpiewem. Każdy występ seniorzy nagradzali gromkimi brawam i słodyczami.

Po występach przyszedł czas na mały poczęstunek, a potem to goście bawili nas swoim śpiewem. Na pamiątkę spotkania otrzymaliśmy herb Wyszkowa wykonany metodą quilling czyli ze zwiniętych pasków papieru. Mamy nadzieję, że nie będzie to jedyne spotkanie i mili goście odwiedzą nas jeszcze nie raz.