WORLD SERIES OF BOXING - KONFERENCJA PRASOWA I OFICJALNE WAŻENIE ZAWODNIKÓW W NASZEJ SZKOLE!

W czwartek, 5 marca o godz. 13:00 w naszej szkole odbyła się oficjalna konferencja prasowa i ważenie zawodników przed planowaną na dzień następny międzynarodową galą bokserską.

W konferencji wzięli udział zawodnicy Rafako Hussars Poland oraz Puerto Rico Hurricanes, trenerzy oraz przedstawiciele mediów. Nie zabrakło podopiecznych trenera i naszego nauczyciela wychowania fizycznego Pana Pawła Delugi. Było to wielką gratką dla nas wszystkich, ponieważ Mateusz Tryc – pięściarz w kategorii do 81 kg oraz jego starszy brat Piotr Tryc–Trześniewski, byli uczniami naszej szkoły!!!

Konferencja była zorganizowana przy okazji ważnego punktu zawodów sportowych – oficjalnego ważenia zawodników.

Na początku wszystkich gości przywitała Pani Dyrektor była bardzo szczęśliwa i dumna. Na sali obecni byli: Pani Burmistrz Aneta Kowalewska, trenerzy: Zbigniew Raubo i Paweł Deluga, a także przedstawiciele World Series of Boxing oraz szef Rafako Hussars Poland Jarosław Kołkowski i przede wszystkim piątka wspaniałych zawodników, których zobaczymy w akcji: Hamza Touba (-52 kg), Dawid Michelus (-60 kg), Steven Gerrard Donnelly (-69 kg), Mateusz Tryc (-81 kg) Mantas Valaviczius (+91 kg). Ponadto wielkie wrażenie zrobiła na widzach grupa sportowców z Portoryko.

Ważenie zawodników wzbudziło wielki aplauz i zainteresowanie uczniów, którzy pierwszy raz widzieli taką prezentację z bliska. Zawodnicy przybierali bokserskie pozy i robili „straszne” miny. Przedstawiciel WSB głośno odczytywał wagę poszczególnych sportowców.

Po ważeniu bokserzy rozdawali autografy.

Oczywiście trzymamy kciuki za naszych zawodników, a szczególnie za braci Tryc. Ich historia życiowa pokazuje  nam wszystkim, że warto mieć marzenia i plany oraz realizować je, bo sukces jest blisko. Oni już go osiągnęli.

Walka w hali sportowej  WOSiR Wyszków już jutro, o godz. 19:00. POWODZENIA WSZYSTKIM!!!