BAL KARNAWAŁOWY W SKUSZEWIE

Ach, co to był za bal...!!!
W ostatni dzień karnawału w Szkole Filialnej w Skuszewie odbył się wspaniały bal. Był to dzień niecierpliwie oczekiwany przez wszystkie dzieci klas 0-III. Wspaniała dekoracja wprowadziła dzieci w wesoły nastrój i zachęciła do wspólnej zabawy. Uczniowie wcielili się w postaci bohaterów znanych bajek i filmów. Wszyscy przy dźwiękach muzyki proponowanej przez DJ-a  pana Roberta oraz pomysłowego i wesołego klowna  zostali poprowadzeni w tajemniczą podróż po różnych krajach. Tańczyliśmy między innymi zorbę, kankana i sambę. Kolorowy klown urozmaicał wyśmienitą zabawę konkursami. Chętni próbowali swoich sił w karaoke. W czasie przerw dzieci miały czas na słodki poczęstunek. Była to również okazja do wykonania sobie pamiątkowych zdjęć w karnawałowych przebraniach. Wszystkim, którzy przyczynili się do tego, aby nasz karnawałowy bal był tak udany  serdecznie dziękujemy.
Szczególne podziękowania należą się:
    - Pani Anecie Korc-Baj  postaci klowna,
    - Rodzicom uczniów klasy II, którzy zadbali o słodki poczęstunek,
    - Pani Renatce Góralewskiej  organizatorce balu.