I Regionalny Przystanek PaT w Wyszkowie

10 lutego 2012r. uczennice naszego gimnazjum wzięły udział w I Regionalnym Przystanku PaT, to skrót od nazwy programu „Profilaktyka a Ty”. Wartością tej inicjatywy są ludzie, którzy chcą działać dla drugiego człowieka. Autorem programu jest inspektor Grzegorz Jach.

Główny cel programu to promowanie wśród młodzieży mody na życie bez nałogów, zmniejszanie zjawiska uzależnień, poprzez kształtowanie aktywnych społecznie postaw.

Akcja odbyła się w Zespole Szkół nr 3 w Wyszkowie i trwała cały dzień. Dziewczęta wzięły udział w wybranych przez siebie warsztatach (teatralnych i fryzjerskich).

W akcji wzięły udział: Natalia Ogrodnik, Martyna Wronowska, Paulina Chawłowska, Alicja Kucharczyk, Izabela Chryc, Kasia Kwiatkowska i Sylwia Karp.

W wielkim finale miały możliwość zaprezentowania tego, czego nauczyły się przez kilka godzin. Paulina Chawłowska i Martyna Wronowska otrzymały I nagrodę za najciekawszą i najładniejszą fryzurę wykonaną podczas zajęć warsztatowych. Gratulujemy dziewczynom z całego serca.

Opiekunami dziewcząt w trakcie całej imprezy były Dorota Mróz i Urszula Zadworna.

Cała akcja trwała od rejestracji uczestników o 7:30, przez start Przystanku o 9:00, aż do finału koncertu i „belgijki” o 22:30.

Dziewczęta wróciły do domu zadowolone i zmęczone. Był to niezapomniany dzień.

Czekamy na kolejny Przystanek PaT w przyszłym roku. Na pewno będziemy!!!!!!!!!