Mikołajki w Sali Kongresowej

Dnia 6 grudnia 2011 r. uczniowie Zespołu Szkół ,,Rybienko Leśne” Gimnazjum nr 3 w Wyszkowie pod opieką nauczycieli: pani Iriny Wrzosek, pana Pawła Delugi i pani Marzeny Romanowicz uczestniczyli w koncercie galowym pt.: ,,Wielki finał czyli zabawa na 112”, który odbył się w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie.

Koncert zorganizowała Fundacja ,,Prometeusz”, prowadząca cykl szkoleń dla młodzieży szkolnej pt.: ,,5 złotych minut… ratujących życie”. W koncercie wystąpili: Drink Milk, Ada Szulc i Chilitoy, Aneta Figiel, Maciej Pol, Natalia Kukulska z zespołem, Sylwia Grzeszczak & Liber oraz formacje taneczne Puls i Flex. Ponadto przeprowadzono szkolenie dla młodzieży dotyczące udzielania pierwszej pomocy, na którym poznaliśmy 10 jej przykazań. Koncert prowadzili Krystyna Goliasz i Krzysztof Skiba. Było spotkanie z Mikołajem oraz  wspaniały pokaz laserów. Bawiliśmy się świetnie. Pełni wrażeń i zachwyceni występami wielkich gwiazd wróciliśmy do domu.