DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

Dnia 14 lutego 2014r. odbyła się w naszej szkole dyskoteka walentynkowa połączona z charytatywną loterią fantową i sprzedażą ciast dla klas IV-VI SP i gimnazjum oraz bal karnawałowy dla dzieci z klas 0-III...

Od godziny 15:00 do 17:00 bawili  się uczniowie z klas 0-III. Wszystkie dzieci z klas młodszych przebrały się w piękne stroje karnawałowe. Na szczególne wyróżnienie zasłużyły: Julia Stadnik z klasy Ia, Olga Jankowska i Kaja Młynarska z klasy IIa. 17 osób nagrodzono  drobnymi upominkami: czekoladami, kredkami, notesikami.

Od godziny 17:00 do 20:00 bawiły się dzieci z klas IV-VI oraz młodzież gimnazjalna.

O godzinie 16:45 rozpoczęła się loteria fantowa z fantów jakie przyniosły dzieci szkoły podstawowej i gimnazjum oraz nauczyciele Zespołu Szkół. Losy można było zakupić w cenie 2 i 4 złotych. Loteria cieszyła się dużym powodzeniem zarówno wśród maluchów, jak i starszych uczniów.

Od godziny 16:00 do 20:00 trwała sprzedaż ciast w bufecie zorganizowanym w stołówce szkolnej. Ciasta przygotowane przez rodziców uczniów szkoły podstawowej i gimnazjum sprzedawane były za symboliczną złotówkę. W sprzedaż zaangażowana była młodzież gimnazjalna oraz opiekunowie Samorządów Uczniowskich.

Cała społeczność uczniowska przyłączyła się do akcji. Łącznie zebrano: 1006,10 (bufet: 490,60, loteria: 515,50). Zebrane pieniądze zostały przekazane na leczenie i rehabilitację Ewy Stokarskiej, dziewczynki chorej na ostrą białaczkę limfoblastyczną, znajdującej się pod opieką Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”.

Od czwartku 13 lutego 2014r. wystawiona była „skrzynka walentynkowa”, do której uczniowie wrzucali własnoręcznie przygotowane kartki walentynkowe. Poczta, jak co roku, cieszyła się dużym powodzeniem!