BAL KARNAWAŁOWY W SKUSZEWIE

13 lutego przez kilka godzin uczniowie Szkoły Filialnej w Skuszewie byli kimś zupełnie innym niż zwykle, np. dziewczynki stały się: Wróżką, Baletnicą, Hiszpańską Tancerką, Motylem, Czarownicą, Kotem, Cyganką, a chłopcy: Power Rangers, Policjantem, Ninja, Ochroniarzem, Kowbojem, Żołnierzem, Czarodziejem, Prezydentem, Piratem itp. Za takie postaci przebrały się bowiem dzieci na Bal Karnawałowy.

Zgodnie ze zwyczajem przebierańcy zaprezentowali wszystkim swoje stroje na scenie. Każdy został nagrodzony gromkimi brawami. Następnie uczniowie wzięli udział w sesji fotograficznej, po której wrócili do wspólnej zabawy przy muzyce przygotowanej przez panią Kasię Rudnik. Okazało się, że nasi uczniowie znają słowa niemal wszystkich tanecznych hitów i doskonale śpiewają oraz tańczą.
Także panie bawiły się znakomicie, ponieważ chętnych do tańca z nimi nie brakowało. Dopełnieniem tego wieczoru był poczęstunek przygotowany przez rodziców.