PUZZELATOR I INNE WSPANIAŁE ŚRODKI DYDAKTYCZNE

Nasza doskonała Szkoła Podstawowa już od kilku lat uczestniczy w realizacji wielu projektów unijnych. W ramach tych działań placówka otrzymuje różne ciekawe pomoce i materiały, które są wykorzystywane nie tylko na zajęciach z projektów, ale również w ramach zajęć edukacji wczesnoszkolnej, działań plastycznych, korekcyjno–kompensacyjnych i wyrównawczych.

Uczniowie uwielbiają i potrafią wykonywać niezwykłe mozaiki nawet na najwyższym poziomie trudności puzzelatora, wspólnie układają wieże z cyfr i tworzą prawdziwe dzieła, wykorzystując magiczne kredki, które dają możliwość przy użyciu niewielkiej ilości wody zmiany rysunku w piękny obraz. Historyjki obrazkowe, układanki logiczne, gąsienice, klocki, farby Kri Kra Krea, maszyny do malowania abstrakcyjnego oraz wiele innych nowoczesnych środków dydaktycznych stwarzają dla dzieci nieocenione możliwości wszechstronnego rozwoju, wyzwalają w nich kreatywność, pomysłowość oraz umiejętność logicznego myślenia. Maluchy, niezwykle szybko uczą się i nabywają doświadczenie dzięki zabawie.

Najnowszej generacji środki dydaktyczne, którymi dysponuje szkoła zmieniają całkowicie jej wizerunek. Niezliczone możliwości zastosowania i tworzenia wielu wariantów gier i zabaw bardzo rozwijają intelektualnie naszych uczniów. Fantastyczne efekty  tej pracy są inspirujące i motywujące również  dla nauczycieli klas I-III, którzy z ogromnym zaangażowaniem i radością kreują współczesne oblicze naszej szkoły.

Pełni zapału i energii,

Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej Uśmiech