PUK PUK... TO MY PIERWSZAKI!

27 listopada 2013 r. klasa Ia Szkoły Podstawowej nr 3 w Wyszkowie zorganizowała w Zespole Szkół RYBIENKO LEŚNE DZIEŃ RADOŚCI!!! Głównym punktem programu było uroczyste PASOWANIE na UCZNIA.

AKT ŚLUBOWANIA połączony z występami IDEALNYCH PIERWSZOKLASISTÓW odbył się dokładnie o godz. 10:37 w dużej sali gimnastycznej.

Młodzież z klasy pierwszej została wszystkim  bardzo dokładnie przedstawiona – dzięki tej prezentacji cała społeczność szkolna już wie, z kim ma do czynienia ;-)

PIERWSZAKI przygotowały niezwykłą niespodziankę – okazało się, że nasi wielcy uczniowie kochają teatr i oswoiwszy się ze słynnym utworem Jana Brzechwy „Na straganie”, zinterpretowali go baaaaaaardzo dramatycznie (śmiechu było co niemiara)!

Podczas imprezy panowała wspaniała atmosfera: ciepłe przyjęcie kolegów i koleżanek, owacje na stojąco, łzy wzruszenia rodziców... wszystko to sprawiło, że trema szybko minęła i Maleństwa dały z siebie wszystko. Zauważyli  to widzowie, a Pani Dyrektor Alina Oleksiak w swym przemówieniu gratulacyjnym stwierdziła, że jest po prostu dumna z PIERWSZOKLASISTÓW i nie szczędziła serdecznych słów.

Nad tańczącymi, recytującymi i śpiewającymi dziećmi widniało motto:

„...iść za marzeniami

i znowu iść za marzeniami

i tak zawsze aż do końca...”

I tego właśnie WAM – Kochane Maluchy życzymy, miejcie marzenia i zawsze je spełniajcie!

WYCHOWAWCY: Katarzyna Agata Czechowska i Krzysztof Gajewski