ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

25 listopada 2013 roku na długo pozostanie w pamięci społeczności szkolnej za sprawą „PLUSZOWEGO MISIA”. Przepiękne niedźwiadki towarzyszyły wszystkim już od samego rana. Każdy tulił swojego ulubieńca i nawet lekcje wydawały się jakby łatwiejsze… A potem było wspólne oglądanie – mogliśmy zabaczyć: „Bajkowe miśki i misie”, „Misia Uszatka”, „Misia Coralgola”. W bibliotece zagościły tego dnia misie z całego świata. Panie bibliotekarki  czytały nam „Kubusia Puchatka”, „Przygody Misia Uszatka”, „Misia Paddingtona”. Następnie uczniowie brali udział w konkursie plastycznym „Mój miś” – przepiękne prace zdobią korytarz szkolny.

Miłym akcentem było wręczenie uczniom klas 0-III pluszowych niedźwiadków, które na stałe  „zamieszkały” wśród dzieci.

DO MIŁEGO SPOTKANIA ZA ROK!!!!!!!!!