"Ja potrafię piec"

Dnia 21 lutego 2019 roku kolejny raz do Szkolnej Akcji Charytatywnej „Ja potrafię piec” włączyli się wolontariusze z kl. Va: M. Rutka, H. Górska, J. Dziewulska, M. Panas, A. Nowosielski, J. Derlatka, F. Kulesza, M. Owczarek, A. Szewczyk. Uczniowie jak zwykle stanęli na wysokości zadania. Upiekli przepyszne ciasta i babeczki, które rozeszły się bardzo szybko. Pozyskane środki zasilą konto Fundacji Ewy Błaszczyk „Akogo”.

Sprzedaż była wyjątkowa, bo razem ze swoimi pociechami przygotowali i rozprowadzali ciasta rodzice - pani Ewa Panas przewodnicząca Rady Rodziców, pani Marzena Szewczyk, Bożena Staniszewska i Joanna Dziewulska.

Bardzo dziękuję za wszelką pomoc i zaangażowanie. Poświęcony czas, by kształtować wśród uczniów postawę wrażliwości i odpowiedzialności za drugiego człowieka.

„Ile dasz dobrego z siebie tyle Ci się zwarci od innych osób,

w innej postaci, w innym czasie, ale na pewno wróci do Ciebie”

Aneta Palesa - katechetka