CZYTAMY RAZEM W SKUSZEWIE

Czytanie książek to jedna z największych przyjemności zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Czytanie rozwija naszą pamięć i wyobraźnię, wzbogaca słownictwo, dostarcza wzruszeń, przenosi w cudowny świat ulubionych bohaterów. Niewątpliwie ogromną rolę mają dorośli, ażeby zachęcić dzieci do sięgania po książki.  W tym celu w ramach programu „Czytajmy Razem” zaprosiliśmy jednego z rodziców. Pani Justyna Cierlica - mama Amelki i Gabrysia przeczytała wspaniałą opowieść z książki „Bajki na dobranoc” w tłumaczeniu Małgorzaty Fabianowskiej. Opowiadanie było bardzo pouczające, a zarazem wzruszające. Dzieci z wielkim zainteresowaniem wysłuchały, a następnie pięknie odpowiadały na pytania dotyczące treści. Na koniec czekała jeszcze słodka niespodzianka przygotowana przez Panią Justynę. Bardzo dziękujemy.

Czytanie jest SUPER!