DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ W ZESPOLE SZKÓŁ „RYBIENKO LEŚNE”

W piątek 11 października 2013r. cała społeczność szkolna oraz rodzice zgromadzili się w hali sportowej by uczcić Dzień Edukacji Narodowej.

Dyrektor Zespołu Szkół „Rybienko Leśne” Alina Oleksiak podziękowała za pracę wszystkim pracownikom szkoły, a niektórych wyróżniła w szczególny sposób przyznając Nagrody Dyrektora.

Pani dyrektor Alina Oleksiak i pani Marzena Romanowicz otrzymały Nagrodę Burmistrza, a tytuł „Wychowawcy  Roku 2012/2013” otrzymały panie: Dorota Mróz, Elżbieta Delak, Aleksandra Malińska-Gajda.

Przewodniczący Rady Rodziców – Pan Rafał Grodzicki złożył na ręce Pani dyrektor przepiękne kwiaty wraz z gorącymi podziękowaniami oraz życzeniami dla pracowników oświaty.

Po części oficjalnej do życzeń dołączyli się uczniowie prezentując program artystyczny pt. ...przepraszamy za problemy i kłopoty...  przygotowany przez klasę IIIa wraz z wychowawczynią Elżbietą Delak. Uroczystość uatrakcyjniły piosenki w wykonaniu uczniów naszej szkoły.