NAPOWIETRZNE CENTRUM REKREACJI i SZCZĘŚLIWEGO DZIECIŃSTWA w RYBIENKU LEŚNYM

Plac Zabaw w Rybienku Leśnym został otwarty dokładnie 3 października 2013r. o godz. 13:13:13` Włodarze Miasta, czyli Burmistrz Pan Grzegorz Nowosielski wraz ze swym zastępcą Panem Adamem Mrozem, Dyrektor Szkoły Pani Alina Oleksiak, Ksiądz Proboszcz Piotr Ejsmont, Przewodniczący Rady Osiedla nr 10 w Rybienku Leśnym Pan Czesław Lach, przy owacjach na stojąco i gromkim hip hip huraaa w wykonaniu uczniów edukacji wczesnoszkolnej przecięli niebieską wstęgę!

Od tego momentu nic już nie było takie samo – świat dziecięcy zmienił się diametralnie. Wszystko stało się piękniejsze i wyrazistsze, a nad szkołą zaświeciło słońce, choć dzień był z tych meteorologicznie szarych. Stało się tak, ponieważ dla dzieci z Rybienka rozpoczęła się nowa era zabaw, a jakość ich dzieciństwa podniosła się o 100%.

„Napowietrzne Centrum Rekreacji i Szczęśliwego Dzieciństwa” czyli rybienkowski plac zabaw zbudowany na terenie szkoły spełnia wszystkie standardy bezpieczeństwa. Ponadto wyzwala spontaniczną i fantastyczną energię u dzieci, jak również poczucie dumy i radości u dorosłych, którym nie było dane bawić się w tak pięknych okolicznościach przyrody...

ŻYCZYMY WSZYSTKIM MALUCHOM RADOSNEJ i BEZPIECZNEJ ZABAWY!!!

WASI Szczęśliwi Dorośli Przyjaciele :-)

PS. DZIEŃ DZIECKA w NASZEJ UKOCHANEJ SZKOLE trwa przecież przez cały rok, prawda?