Zakończenie roku szkolnego w Skuszewie

Zakończenie roku szkolnego w Skuszewie rozpoczęło się podsumowaniem przez panią kierownik Krystynę Agustynik pracy dydaktyczno-wychowawczej. Później pani Kierownik wyróżniła przodowników nauki i wręczyła im nagrody książkowe. Nagrody otrzymali: Wiktor Czubkowski, Julia Góralewska, Wiktoria Góralewska, Zuzanna Góralewska i Kornelia Michalska. Dwie dziewczynki: Kornelia Michalska i Amelia Karp otrzymały dyplomy "Super Czytelnika", a Oli Markowskiej został wręczony dylom za 100% obecność w szkole.

Na pożegnanie ze szkołą trzecioklasiści pod kierunkiem wychowawczyni Danuty Kupiec przygotowali program artystyczny. Pierwsza część programu przestrzegała rodziców przed zgubieniem dzieci w supermarkecie. W drugiej części uczniowie "zmienili" się w marynarzy i dziękowali swoim kapitanom - nauczycielom za pomyślne żeglowanie po morzach i oceanach wiedzy. Na zakończenie wstępu uczniowie przedstawili układ taneczny z szarfami. Na szkolnej scenie pokazały się również dzieci z zerówki.

Po występach radny Wojciech Rojek i koleżanka Renata Góralewska zabrali głos, aby pożegnać odchodzącą na emeryturę Krystynę Augustynik, która wiele lat była dyrektorem i kierownikiem tej placówki.

Wszyscy trzecioklasiści zostali promowani i otrzymali świadectwa oraz dyplomy ukończenia pierwszego etapu kształcenia, a dzieci z zerówki dyplomy ukończenia oddziału przedszkolnego. Po części oficjalnej rodzice zaprosili obecnych na słodki poczęstunek.