„Moja ulubiona postać z bajki”

Dnia 5 listopada obchodzimy na całym świecie Dzień Postaci z Bajek.

Tego słonecznego listopadowego poranka wszystkie dzieci z oddziału przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej spotkały się na dolnym korytarzu naszej szkoły, żeby wspólnie uczcić to „bajeczne” święto i podsumować biblioteczny konkurs plastyczny pt. „Moja ulubiona postać z bajki”.

Do konkursu przystąpiło aż 21 uczniów! Wszystkie dzieła są przepiękne, każde oryginalne, pomysłowe, wymagające dużego wkładu pracy i zaangażowania… Jury miało nie lada problem, żeby wyłonić najpiękniejsze prace, dlatego też uznało że wszyscy zasługują na wyróżnienia i super wyróżnienia!

Pamiątkowe dyplomy i nagrody wręczył Dyrektor Szkoły Pan Paweł Deluga. Powędrowały one do: Dawida Wójcika – oddział przedszkolny, Stefana Górskiego – oddział przedszkolny, Bartka Piotrowskiego – oddział przedszkolny, Kingi Matusik – oddział przedszkolny, Marcina Sakowicza – oddział przedszkolny, Natalii Lech – kl. I a, Amelii Purzyckiej – kl. I a, Dominika Staniszewskiego – kl. I a,  Laury Dudek – kl. I a, Ali Grycz – kl. I a, Oskara Karp – kl. I b, Amelii Jadackiej – kl. II a, Wiktorii Ślubowskiej – kl. II a, Malwiny Gut – kl. II a, Weroniki Ślubowskiej – kl. II a, Liwii Jackowska – kl. II a, Kasi Matusik – kl. II a, Eleny Haczewskiej – kl. II a, Szymona Oniśk – kl. II a, Magdy Staniszewskiej – kl. III a, Kasi Jankowskiej – kl. III b.

Wszystkim utalentowanym uczniom serdecznie gratulujemy i już dzisiaj zapraszamy do udziału w kolejnych akcjach oraz konkursach!