Rok szkolny 2012/2013

,,Bawimy się i uczymy, poszerzając horyzonty”

Szkoła Podstawowa nr 3 w Wyszkowie uczestniczyła w projekcie ,,Bawimy się i uczymy, poszerzając horyzonty” – Indywidualizacja procesu nauczania i wychowania uczniów klas I-III szkół podstawowych” realizowanym w ramach Priorytetu IX, Działania 9.1, Poddziałania 9.1.2 „Wyrównanie szans edukacyjnych uczniów z grup o utrudnionym dostępie do edukacji oraz zmniejszanie różnic w jakości usług edukacyjnych” Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013, współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

W ramach tego projektu prowadzone były następujące zajęcia:

Zajęcia artystyczne – Elżbieta Delak

Zajęcia artystyczne – Katarzyna Czechowska

Zajęcia logopedyczne – Alfreda Ewa Zdunek

Zajęcia gimnastyki korekcyjnej – Beata Paruszewska

Szkolny Koordynator Projektu  dyrektor Alina Oleksiak.

Dzieci uczestniczące w projekcie otrzymywały różne formy wsparcia rozwoju osobowościowego. Budzenie optymizmu i kreatywności wśród wychowanków to podstawowe działania naszych trenerów. Wyrównywanie szans edukacyjnych zapewne odniesie zamierzony skutek dzięki ścisłej współpracy ze środowiskiem rodzinnym. Również specyfika Rybienka Leśnego wpływa niezwykle korzystnie na wszystkich, a realizowanie wszelkich programów sprawia wielką satysfakcję, zwłaszcza beneficjentom – naszym milusińskim…