Organy szkoły
RADA PEDAGOGICZNA
DYREKTOR
mgr PAWEŁ DELUGA
WICEDYREKTOR
mgr IWONA OSOWIECKA
KIEROWNIK SZKOŁY FILIALNEJ W SKUSZEWIE
mgr DANUTA KUPIEC
ks. Jarosław Mariusz Balikowski
nauczany przedmiot: religia
nauczyciel dyplomowany
mgr Marek Bućko
nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne
nauczyciel dyplomowany
mgr Małgorzata Chibowska
nauczany przedmiot: język polski
nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Dąbkowska
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
mgr Elżbieta Delak
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
mgr Paweł Deluga
nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa
nauczyciel dyplomowany
mgr Dominika Dominowska-Michalik
nauczany przedmiot: język angielski
nauczyciel mianowany
mgr inż. Barbara Filipiak
nauczany przedmiot: matematyka, informatyka
nauczyciel dyplomowany
mgr Renata Furtacz
nauczany przedmiot: nauczanie w oddziale przedszkolnym
nauczyciel dyplomowany
mgr Krzysztof Gajewski
nauczyciel wspomagający, technika
nauczyciel kontraktowy
Marzenna Kłębek
nauczany przedmiot: język polski, wychowanie do życia w rodzinie
nauczyciel mianowany
mgr Iwona Kowalska
nauczany przedmiot: język niemiecki
nauczyciel mianowany
mgr Celina Kulesza
nauczany przedmiot: fizyka
nauczyciel dyplomowany
mgr Aleksandra Malińska-Gajda
nauczany przedmiot: język polski, historia
nauczyciel dyplomowany
mgr Małgorzata Michalik
nauczyciel wspomagający
nauczyciel dyplomowany
mgr Dorota Mróz
pedagog szkolny, doradca zawodowy
nauczyciel dyplomowany
mgr Mariola Nadaj
nauczany przedmiot: wychowanie fizyczne
nauczyciel stażysta
mgr Magdalena Nieborek
nauczyciel wspomagający
nauczyciel stażysta
mgr Wioletta Obidzińska
nauczany przedmiot: język angielski, logopedia
nauczyciel dyplomowany
mgr Alina Oleksiak
nauczany przedmiot: historia, wiedza o społeczeństwie
nauczyciel dyplomowany
mgr Iwona Osowiecka
nauczany przedmiot: biologia
nauczyciel dyplomowany
mgr Renata Owczarek
nauczany przedmiot: historia, plastyka
nauczyciel dyplomowany
mgr Aneta Palesa
nauczany przedmiot: religia
nauczyciel dyplomowany
mgr Beata Paruszewska
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
mgr Urszula Pobudkiewicz
nauczany przedmiot: geografia, informatyka, przyroda
nauczyciel dyplomowany
mgr Edyta Podolak
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
mgr Marzena Romanowicz
nauczany przedmiot: chemia, język angielski
nauczyciel dyplomowany
mgr Joanna Skaryszewska
nauczyciel wspomagający
nauczyciel kontraktowy
mgr Katarzyna Urbanowska
nauczany przedmiot: biblioteka, muzyka
nauczyciel mianowany
mgr Sylwia Wojewódzka
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel kontraktowy
mgr Irina Wrzosek
nauczany przedmiot: matematyka
nauczyciel dyplomowany
mgr Urszula Zadworna
psycholog
nauczyciel dyplomowany
mgr Ewa Zdunek
nauczany przedmiot: świetlica
nauczyciel dyplomowany
Szkoła Filialna w Skuszewie
mgr Renata Góralewska
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
mgr Danuta Kupiec
nauczany przedmiot: edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel dyplomowany
ks. mgr Mariusz Morka
nauczany przedmiot: religia
nauczyciel mianowany
mgr Wioletta Obidzińska
nauczany przedmiot: język angielski, logopedia
nauczyciel dyplomowany
RADA RODZICÓW
Przewodniczący: Ewa Panas
Zastępca przewodniczącego: Elwira Kaska-Frąckiewicz
Skarbnik: Ilona Nowakowska
Numer rachunku bankowego Rady Rodziców: 37 1240 5631 1111 0010 9394 5805
W roku szkolnym 2019/2020 opłata na Radę Rodziców wynosi 30 zł. Wpłaty można dokonać na wyżej wskazany numer rachunku lub bezpośrednio u kierownika administracji.
SAMORZĄD UCZNIOWSKI
Przewodniczący: Daria Oliasz
Zastępca przewodniczącego: Krzysztof Wojciechowski
Członek: Oliwier Gołębiewski